Komfort zarządzania swoją reklamą

Poprzez portal klienta i możliwości, które oferuje, systemem pos-vision można zarządzać z dowolnego miejsca. Potrzebny jest tylko komputer i połączenie z internetem.

Zawsze aktualna oferta promocyjna

Swoimi spotami, bez dodatkowych kosztów, zarządzać możesz z każego miejsca. Aktualizacja oferty następuje w ciągu 1 minuty.

Ruchome obrazy

Poprzez ruchome obrazy na innowacyjnych mediach reklama postrzegana jest znacznie lepiej, a oferta jest tym samym bardziej atrakcyjna.

Trennung

Infotainment - dodatkowy atut

Doniesienia prasowe, prognozy pogody i regionalne wiadomości z Twojego miasta lub regionu, dodatkowo przyciągają uwagę.

Redukcja kosztów

Możesz zdecydować, gdzie pokazać swoje reklamy. Sam możesz włączyć reklamy tam, gdzie znajduje się Twoja grupa docelowa. Tym samym znacznie zmniejszasz koszty.

Korzystne warunki

Sprzęt dostarczamy bezpłatnie*, a Ty dokonujesz tylko niskiej, miesięcznej opłaty. Można w ten sposób tanio i bardzo wydajne reklamować się.

Trennung

40 000 spotów miesięcznie

W naszym najbardziej efektywnym pakiecie, w którym Twój spot wyświetlany jest w 15 punktach sprzedaży, w każdym miesiącu Twoja reklama emitowana jest ponad 40 000 razy.*Oprócz monitorów większych niż 24 cale, drugiego monitora z płaskim ekranem lub HD-filmu. Dodatkowe urządzenia muszą być rozliczone zgodnie z naszym cennikiem.
**opłata według stawek operatorów
Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności Impressum Kariera Kontakt