Trzy kroki do skutecznej reklamy regionalnej z pos-visionPierwszy krok: Instalacja systemu pos-vision w sklepie

Na życzenie klienta wybieramy miejsce instalacji systemu pos-vision. Ekran powinien znajdować się w miejscu, które jest dobrze widoczne dla klientów. Potem integrujemy system za pośrednictwem sieci LAN, WLAN, UMTS lub internetu. W ten sposób spoty są stale aktualizowane a Państwa nowe oferty promocyjne pojawiają się na ekranach w ciągu 1 minuty.


Frontbild

Trennung

Drugi krok: Stwórz swoją własną reklamę

W drugim etapie otrzymacie Państwo dostęp do danych na portalu klienta w internecie. Szablony które proponujemy, pozwalają naszym klientom na łatwe tworzenie reklamy. Jeśli macie Państwo własny film promocyjny (kino spot, image spot, reklama telewizyjna itp.) możecie go także wysłać do portalu klienta i wprowadzić dodatkowo żądany tekst. Przy pierwszej próbie możecie Państwo liczyć na pomoc osobistego doradcy, ponadto w każdej chwili do Waszej dyspozycji pozostają pracownicy infolinii.


Frontbild

Trennung

Trzeci krok: Zamów reklamę w innych miejscach handlowych

Teraz możesz w portalu klienta możecie Państwo wybrać miejsca (sklepy), w których spodziewacie się docelowych klientów, po czym zamówić reklamę. Kilka minut później Wasz-spot będzie działać w żądanej lokalizacji. Dla różnych punktów sprzedaży możecie przygotować odrębne oferty. Przy kolejnych akcjach reklamowych, w wybranych przez Państwa lokalizacjach, możecie bez dodatkowych kosztów sami zmieniać swoje reklamy. Można też wybrać infotainment, który będzie wyświetlał się we własnym punkcie sprzedaży. Oznacza to, że do Państwa decyzji należy, które wiadomości (polityka, gospodarka, auto, panorama, pogoda itp.) będą wyświetlane i jakie spoty pokazywane w Waszym sklepie.


Frontbild

Trennung

*opłata według stawek operatorów
Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności Impressum Kariera Kontakt